Inloggen
Winkelmandje

Flexibel en persoonlijk| Technische ondersteuning | Compleet assortiment| Ontzorgen van de klant| Bezoek ook onze winkels

Prijs
tot
Prijs filteren
Merken
Filter
Pagina 1 van 2
  • 1
  • 2
Weergave:
Sorteren:
ABB Componenten System pro M compact ANR-CM2 RS232/485 exp. Board
600,00
Pakket á 1 Stuk(s)
ABB Componenten System pro M compact ANR-PRF Profibus-dp exp. Board
600,00
Pakket á 1 Stuk(s)
Ethernet Modbus RTU exp. Board
2.008,00
Pakket á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-LH/LC EEC Specification the same but temperature -40/ +70
1.265,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-LH/LC SFP 100 Mb transceiver module M4-fast 8SFP, 1x100
1.216,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-MM/LC EEC Specification the same but temperature -40/ +70
115,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-MM/LC SFP 100 Mb transceiver for module M4-fast 8SFP
105,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-SM+/LC EEC Specification the same but temperature -40/ +70
482,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-SM+/LC SFP 100 Mb transceiver for module M4-fast 8SFP
456,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-SM/LC EEC Specification the same but temperature -40/ +70
228,60
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-SM/LC SFP 100 Mb transceiver, 1x100 base-FX LC conn.
205,20
Zak á 1 Stuk(s)
M-FAST SFP-TX/RJ45 SFP TX fast ethernet transceiver switch RSP
182,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-BIDI Type A LH/LC EEC Bundle fiber optic transceiver 1x1000base
1.368,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-BIDI Type A LX/LC EEC Bundle fiber optic transceiver 1x1000base
510,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-BIDI Type B LH/LC EEC Bundle fiber optic transceiver 1x1000base
1.368,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-BIDI Type B LX/LC EEC Bundle fiber optic transceiver 1x1000base
510,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-BIDI-Bundle LH/LC EEC Bundle fiber optic transceiver 1x1000base
2.736,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LH+/LC SFP GBE transceiver (1550 nm) 1 x 1000 base-LH+
2.229,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LH/LC SFP Transceiver LH SFP GBE transceiver(1550nm)1x1000baseLH
1.266,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LH/LC-EEC Transceiver LH SFP fiberoptic GB ethernet transceiver
1.320,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LX+/LC EEC GBE transceiver (1300nm) 1x1000 base-LX LC connector
618,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LX+/LC SFP GBE transceivr (1300 nm) 1x1000 baseLX LC connec.
568,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LX/LC EEC GBE transceiver (1300 nm) 1x1000 base-LX LC connector
253,00
Zak á 1 Stuk(s)
M-SFP-LX/LC GBE transceiver (1300 nm) 1x1000 baseLX, LCconnector
228,00
Zak á 1 Stuk(s)
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 2
  • 1
  • 2
Filter

Winkelmandje

Filter

20190418 20:17:18 PC60False0FalseTrue0